ÖRGÜ PASPAS NEDİR/HAKKINDA İPUÇLARI

Örgü Paspas Nedir

Evlerde oldukça şık gözüken, evinizin her alanında değerlendirebileceğiniz paspas modelidir. Paspasları banyonuzda, odalarınızda, balkon gibi alanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İstediğiniz boyutta, renk ve şekillerde örebilirsiniz.

Örgü paspas modeli

Örgü Paspas Yapımı Hakkında İpuçları

İdeal bir paspas yapmak istiyorsanız 6 yumak penye ip kullanmalısınız. İpin kalınlığına göre tığı ayarlamalısınız. İdeal tığ numarası 9 numaradır.
Daha sonra istediğiniz rengi seçiyorsunuz en keyifli kısım burası. Rengi belirledikten sonra 30 zincir başlıyoruz ve 30 zincir haricinde dönmek için 2 tane daha zincir yapıyoruz. 30. Zincirin içine sık iğne yapıyoruz. Bu işlemi sıra sonuna kadar devam ederek sıra sonunda tekrar iki zincir atıyoruz. 3. Sıraya sık iğne ile devam ediyoruz. Paspas büyüyene kadar işlemleri tekrarlayın ve kullanışlı olduğu kadar güzel paspasınız hazır.

Yazar Hakkında

Leyla Azaklı, renk renk el işlerim bloğunda çok güzel örgü paspas ve sepet modelleri yayınlıyor ve hatta dilediğiniz renk ve modelde satıyor! İncelemek veya satın almak için buraya tıklayarak hesabına gidebilirsiniz.

Yorum, soru ve önerileriniz aşağıya yazabilirsiniz.

Dilara Aynur, Atatürk Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümü öğrencisi ve birazmola.com web sitesinin kurucusu. Blog yazarı ve içerik editörü. Aynı zamanda Instagram platformunda içerik üreticisi.
İnternet sitesi https://birazmola.com/
Yazı oluşturuldu 57

ÖRGÜ PASPAS NEDİR/HAKKINDA İPUÇLARI” üzerine 2 görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön