Hakkımızda

2019 yılında kurulmuş olan bu yaşam sitesi, hayata biraz mola verip kaliteli vakit geçirebilmenizi sağlıyor. Herkese hitap eden bu site, farklı kategorilerde doğru ve bilgilendirici içerikler sunarak sizlere kaynak oluyor.
İnsanlara ve bilgiye değer veriyoruz. Bunun için gerçek deneyimlerden yararlanarak sizlere doğru bilgiler ulaştırıyoruz.
İletişim: [email protected]

Biraz Mola Misyon

Neden Bu Siteyi Kurduk ?

İnternetteki bilgi kirliliği ve sonuca ulaşmayan içeriklerden sıyrılıp insanlara kaynak olabilecek nitelikte birebir kendi gerçek deneyimlerimizden yararlanarak herkese kaliteli içerikler sunmak için bu web sitesini kurduk.

Kimlere Hizmet Ediyoruz ?

Geniş kategorileri sayesinde güzel vakit geçirmek ve kaliteli içerikler okumak isteyen herkes Biraz Molada bulunabilir. Farklı kategoriler (örneğin: faydalı içerikler, nasıl yapılır, makyaj, bakım, yemekler gibi) sayesinde herkese hitap ediyoruz.

Biraz Mola Vizyon

Gelecekteki Hedefler

İlk hedefimiz içerik kalitesini bozmadan yazıları arttırarak daha geniş kitlelere ve fayda sağlamaktır. Ömür boyu kaliteli ve bilgilendirici içerik çizgimizi bozmamayı hedefliyoruz.

Amacımız

Amacımız, her geçen gün kategorileri genişleterek daha fazla insana hitap edip geniş kitlelere bilgi sağlamak. Farklı kategorilerde çok sayıda yazı yazarak sitemizin içeriğini artırmak ve bu sayede herkese hitap ederek daha fazla kişinin kaliteli içeriğe ulaşmasını amaçlıyoruz.

Biraz Mola ‘ya Ulaşın

Görüş, istek belirtmek, ücretli yazarlık ve diğer her şey için [email protected] e-posta adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.
İnstagram ve Twitter hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

İletişime geçmek için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön